+90 312 418 55 88 - +90 312 466 22 04 (05-06-07-08) adan@adan.av.tr

 

EKİBİMİZ

Adan Hukuk Bürosu 15 avukat, 6 stajyer avukat, 10 avukat yardımcısı, 2 muhasebeci, 2 yönetici asistanı ve 1 büro personelinden oluşmaktadır. Adan Hukuk Bürosu; global dünyanın ihtiyaçlarını doğru analiz ederek sistemli ve dinamik olmayı ilke edinmiştir. Modern çalışma koşulları ve eğitimli genç ekibiyle en iyiye ulaşma hedefindedir.

 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Adan Hukuk Bürosu 2000 yılında Av. Mesut ADAN tarafından Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bugüne kadar ulusal ve uluslararası çapta birçok saygın kuruluşa danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz avukatlık meslek ilkeleri doğrultusunda etkili yöntemler kullanarak sonuca ulaşmak amacıyla hareket etmektedir.

 

Yetkin hukukçu kadrosu ve deneyimli destek ekibiyle Adan Hukuk Bürosu; başta Sigorta Hukuku olmak üzere, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Enerji Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Kamu İhale Hukuku, Tüketici Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve diğer hukuk dallarında faaliyet göstermektedir. Büromuz, dava ve ihtilaf çözümünün yanı sıra, Arabuluculuk, Uzlaşma, Marka ve Patent tescil işlemleri konularında da hizmet vermektedir. 

Müvekkillerimize karşı üstlendiğimiz misyon; öncelikle sorunların doğmasını engellemek, mevcut sorunlara en uygun hukuki çözümü bularak sonuca ulaşırken müvekkil menfaatlerini had safhada korumaktır.